Onko Mikołaj 2023

|
20231205_121051

Kochani,

W dniu dzisiejszym przekazaliśmy wszystkie upominki, które zbieraliśmy podczas akcji „Onko Mikołaj”. Było to możliwe dzięki WAM!!!. Udało nam się zgromadzić bardzo dużo prezentów, które już jutro wręczy Święty Mikołaj i które wywołają uśmiech na twarzach małych Wojowników z Oddział Onkologii Dziecięcy Szpital Kliniczny im. prof. Antoniego Gębali w Lublinie. Bardzo się cieszymy, że mieszkańcy naszej gminy tak licznie włączyli się do akcji.

Galeria zdjęć

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim organizacjom oraz indywidualnym osobom tym małym i tym dużym za przekazane prezenty.

Dziękujemy naszym partnerom: Artur Sawa Wójt Gminy Łopiennik Górny, Kgw Dobryniów Nad Wieprzem, OSP Dobryniów-Kolonia, Sołtys Wsi Dobryniów, KGW Łopiennik Dolny, OSP Łopiennik Dolny, KGW Nowiny, Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym, Biblioteka Publiczna Gminy w Łopienniku GórnymKlub Senior+ Łopiennik Górny oraz wszystkim prywatnym osobom.

Wiedzieliśmy, że zawsze możemy na Was liczyć! Dziękujemy !!! Jesteście SUPER !

Dziękujemy Centrum Kultury w Łęcznej za wspaniałą akcję do której mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę oraz OSP Olszanka za pomoc Świętemu Mikołajowi w transporcie prezentów

 

https://fb.watch/oM6kDC3LlO/

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1107950643945503&id=100041917338100