XIV Mikołajkowy Puchar Łopiennika w Taekwondo

|
386468482_906816947540524_2524907863698550968_n

W sobotę 3 grudnia 2023 roku po raz XIV odbył się Mikołajkowy Puchar Łopiennika w Taekwondo.
W zawodach wzięło udział 120 zawodników z klubów Lubelszczyzny: DAN Świdnik, Songo Krasnystaw, Gorzków, Mechanik Zamość, AMICUS Łopiennik, AMICUS Sekcja Stary Brus. Wśród zaproszonych Gości znaleźli się: Przewodniczący Rady Powiatu Witold Boruczenko, Wójt Gminy Łopiennik Górny Artur Sawa, Proboszcz Parafii pw. Św. Bartłomieja w Łopienniku Nadrzecznym ks. Sławomir Mazurek, Prezes UKS AMICUS Tomasz Jacuniak.

« 1 z 2 »

Zawody zostały rozegrane w 4 konkurencjach z podziałem na wiek i wzrost. Zawodnicy UKS Amicus zdobyli następujące lokaty w poszczególnych konkurencjach:

II miejsce: Maksymilian Olech, Karol Górny, Kornelia Paraficz

III miejsce: Kacper Sawa, Aleksander Paraficz, Szymon Jacuniak, Lena Wojtal, Weronika Szewczyk

Walki Soft-stick

II miejsce Przemysław Kucharski

III miejsce Maksymilian Olech, Wiktoria Olech, Kornelia Paraficz, Lena Wojtal

Podczas uroczystego otwarcia zawodów zostały wręczone medale oraz dyplomy. Dekoracji dokonali zaproszeni goście. Na zakończenie turnieju przybył Święty Mikołaj, który wręczył uczestnikom turnieju upominki. Dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie, organizatorom za przygotowanie imprezy, sędziom za sprawne przeprowadzenie turnieju, obsłudze medycznej, komitetowi rodzicielskiemu. Na zawodach panowała znakomita atmosfera. Podczas rywalizacji uczestnicy byli dopingowani przez zgromadzoną publiczność. Dziękujemy zawodnikom za wzięcie udziału i dojazd na zawody pomimo trudnych warunków atmosferycznych. Zapraszamy na kolejny turniej już za rok.