I Gminny Przegląd Kolęd „Zaśpiewajmy Jezusowi”

|
324613992_1188127055166138_8561236339817384308_n

11 stycznia 2023 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Łopienniku Nadrzecznym odbył się
I Gminny Przegląd Konkurs Kolęd  „Zaśpiewajmy Jezusowi”, którego organizatorami byli Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łopienniku Górnym.  Imprezę rozpoczął Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łopienniku Górnym Pan Dariusz Zawada po czym oficjalnego otwarcia dokonał Pan Artur Sawa Wójt Gminy Łopiennik Górny. Dalszą część prowadziła prowadząca Marysia Tokarczuk.

 

Galeria zdjęć

Do udziału zgłosiło się łącznie 17 uczestników z PSP w Łopienniku Dolnym oraz PSP w Łopienniku Nadrzecznym.  Komisja Konkursowa w składzie Przewodnicząca Grażyna Skrzypa Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy w Łopienniku Górnym, Weronika Buk – pracownik UG – wokalistka  związana z GOK Łopiennik Górny, Weronika Czaban – instruktor GOK, po zapoznaniu się z regulaminem i wysłuchaniu uczestników komisja postanowiła przyznać:

KATEGORIA 1:  klasy I-III

I miejsce MAJA KOWALCZYK  z klasy I

II miejsce ZUZANNA BODAK z klasy III

III miejsce KACPER WASIL z klasy II

WYRÓŻNIENIA: Adrian Karluk, Dominika Wlizło, Aleksandra Kasprzak, Martyna Szadura

 

KATEGORIA 2: klasy IV-VIII

I miejsce DANIEL WASYLUK z klasy IV

II miejsce KORNELIA PARAFICZ z klasy IV

III miejsce WERONIKA SZWCZYK  z klasy IV

WYRÓŻNIENIE: Bartosz Lupa

 

Nagrody wręczyli Wójt Gminy Łopiennik Górny Pan Artur Sawa, Dyrektor PSP w Łopienniku Nadrzecznym Pani Elżbieta Sawa oraz Członkowie Komisji. Wszyscy uczestnicy otrzymali  pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji wydarzenia Dyrektor Elżbiecie Sawa,  Pani Dorocie Maciejewskiej , rodzicom, nauczycielom, komisji, a w szczególności Uczestnikom. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie już za rok J